Grumbulloi rreth 6.5 milionë shikime dhe gjysmë milioni like në dy ditë me këtë video të shkurtër (video)

Një punëtor ka lënë të habitur përdoruesit e mediave sociale pasi ishte vërtet shumë afër humbjes së syrit nga një frezë smerile gjatë punës.

 

Brad Morrison zbuloi në Tik Tok se si tehu i zmeriljatrices u nda në dysh ndërsa ishte në punë. Në videon tashmë virale, ai e ktheu kamerën drejt vetes për të treguar se ku përfundoi copëza e sharrës dhe është vërtet e pashpjegueshme.

 

Po, është futur në syzet e tij të sigurisë dhe vetëm pak milimetra larg nga syri i tij. Godίtja me siguri do të kishte qenë fαtαle ose tepër serioze nëse do të kishte kontaktuar me fytyrën dhe syrin e tij, pasi këndi i mprehtë i pajisjes së thyer të sharrës mund të shihet duke u përkulur drejt syrit.

 

Ai shkruajti mbishkrimin e videos: “Mbani gjithmonë syzet e sigurisë”. Videoja grumbulloi afro 6.5 milionë shikime dhe gjysmë milioni pëlqime në dy ditë.

 

Videoja e frίkshme është parë më shumë se gjashtë milionë herë. Një komentues vuri në dukje: “Kur ju them se ai pa tehun e vd3kjes, nuk po bëj shaka, ai e pa atë fjalë për fjalë.”

 

Influencuesja e rrjeteve sociale dhe ish-konkurrentja e Love Island Australia Emily Ward gjithashtu komentoi klipin: “OH”, ka shkruar modelja me bazë në Melburn. Disa i thanë në komente se e kishte inskenuar të gjithën.

 

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...