Bes Kallakun e “lë mendja dhe ikën e …”, shihni çfarë ka bërë ditën e sotme

Aktori i humorit, Bes Kallaku njihet për “çm éndúritë” e tij. E njëjta gjë ka ndodhur edhe ditën e sotme, ku fotot janë postuar në rrjetet e tij sociale.

 

Ai mesa duket “ka harruar” se nuk jemi në stinën e verës dhe ka vrapuar për t’u hedhur në det. Ndonëse uji i ftohtë, Besi nuk është frenuar për asnjë moment.

 

Këtë moment, ai e ka ndarë në Instastory me ndjekësit e tij, duke konfirmuar kështu se sa moskokëçarës është, kur bëhet fjalë për të shijuar jetën.

 

Bes Kallaku ka treguar gjithmonë që është një baba i përkushtuar. Ai është shumë i lidhur me vajzën e tij, Ajkën dhe këtë nuk nguron ta thotë publikisht.

 

Besi ndan herë pas here foto dhe video në rrjetet sociale, nga koha që kalojnë bab e bijë. E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, ku Ajka duket se i ka bërë një maskë fytyre të atit. Ky i fundit këtë çast gazmor e ka postuar në Instastory, përmbi të cilin ka shkruar: “Ehhhh kush ka goca, botën ka”

 

Kujtojmë që Xhensila në një intervistë të dhënë pak ditë më parë zbuloi se bashkë me Besin kanë në planet e afërta për të zgjeruar familjen.

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

U largua nga politika dhe jeton i qetë/ Njihuni me jetën e Fatos Nanos, dhe 50 ‘sekretet’ që nuk i ka ditur askush për...

Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e deri te pesë tentativat për vrasje.   Nano...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME