“Berishën e zëvendësoi Luli”, Habit Nard Ndoka: Unë jam i pazëvendësueshëm

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka zgjedhur të “arratiset” në Shkopet këtë fundjavë.

 

Ndoka është takuar me mikun e tij, Adriet Gjeci, ish-kryetar i Komunës Ulëz.

 

Ndoka ka ndarë një foto me Gjecin në Instragram, ku nuk kanë munguar dhe komentet.

 

“Ty dhe Berishën nuk ju zëvendëson njeri”, ishte një nga komentet në foto, ndërsa nuk ka munguar një përgjigje “pikante” nga Ndoka.

 

“Berishën e zëvendësoi edhe Lul B, mua me duket se jo!”, shkruan Ndoka.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME