Aksident i rende/ 4 automjete perlasen ne lagjen “Skenderbeg” ne Shkoder (foto nga vendngjarja)

Nje aksident i rende sapo ka ndodhur ne lagjen “Skenderbeg” te qytetit te Shkodres.

Nga sa behet me dije jane 4 automejet qe jane perfshire ne kete perplasje te rende por qe fatmiresisht nuk ka te lenduar.

Policia ka reaguar menjehere duke shkuar ne vendngjarje per te bere edhe procedurat e nevojshme per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti

Harrojeni luksin “e shfrenuar”! Nuk do ta besoni se ku paska qëndruar Dua Lipa në Tiranë

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa qëndroi për dy ditë në Tiranë, ku pasi mori nënshtetësinë shqiptare dhe mbajti një koncert elektrizues në mbrëmje...

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...