5 vjet nga ikja e Adelajdës, mikja e ngushtë na përlot me fjalët që i dedikon

Lajmi i trishtë i ndarjes nga jeta në mënyrë të parakohshme të gazetares së njohur dhe ish-banores së “Big Brother”, Adelajda Xhamani në moshën 31-vjeçare, la pas dhìmbjé të mëdha, jo vetëm tek kolegët e saj por preku dhe mbarë opinionin publik.

 

Një nga miket më të mira të Adelajdas, gazetarja dhe spikerja Iva Kalemi e kujton herë pas here. Sot bëhen 5 vite nga largimi i saj nga jeta dhe Iva Kalemi ka bërë një postim emocionues në rrjetet sociale.

 

“Është e cuditshme kur kupton se koha nuk është veçse një nocion e shtrenja ime. Ti ke mbetur aty e gdhendur pranë shpirit tim me gjithë dashurinë tënde e dëshirën për të me treguar që sdo jem kurrë vetëm, megjithëse se ke 5 vite larg.

 

Është e çuditshme se si hesht, por më tregon çdo ditë se sa vlere ke në jetën time. Është e çuditshme se kur njerezit flasin për ty me keqardhj.

 

Ndërsa une ndjej se ti ke ikur për ta, por për të qëndruar gjithmonë pranë meje. Se dashuria është përjetësi Adela ime dhe një dashuri të tillë mund ta kesh vetëm ti”, shkruan spikeria.

 

Po ashtu edhe personazhe të tjerë publik e kanë kujtuar Adelën sot, pasi ajo kishte fituar respektin dhe mirënjohjen e shumë njerëzve.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...