Sherr i madh në “Për’Puthen”/ Del fotoja e dy konkurentëve duke u puthur në buzë…

Një thyerje e rregullave ka ndodhur së fundmi në “Për’Puthen”. Një foto e Anxhelës dhe e Arbrit duke u puthur në buzë është parë nga sytë e miliona shikuesve.

 

Fotoja u bë publike nga Arbri, pasi ky i fundit u refuzua nga Anxhela. Arbri u mërzit dhe menjëherë ‘rrëmbeu’ telefonin. Ai në fillim i tregoi Orit foton e më pas opinionistëve e në fund teleshikuesve.

 

Por ja një pjesë nga debati i tyre:

 

Arbri: Kjo tregon zero interes? Ka ndodhur me 20 shtator. Historia ime këtu është e vërtetë, unë jam real. Kisha ndjenja të vërteta për Anxhelës.

 

Anxhela: Atëherë kisha pëlqimin e madh për ty.

 

Arbri: Ka ndodhur edhe para një jave.

 

Anxhela: Për çfarë e ndore? Ta dish se çfarë mendimi kam unë për ty tani nuk do kishe fytyrë të më dilje para. S’ke edukatë fare, më vjen keq për familjen tënde.

 

Arbri: Ti s’më tregon mua edukatën.

 

Dyshja u përplasën ashpër me njëri-tjetrin ku Arbri u ndje keq pasi Anxhela papritmas tha se nuk ka më interes. Ndërkohe, fotoja e dyshes është shkrepur më 20 shtator.

 

Kujtojmë që herë pas here konkurrentët kanë thyer rregullat e programit, ku kujtojmë se ka patur shumë raste dhe në edicionet e kaluara.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...