Sekretin ia nxori mikja e saj më e ngushtë… Elvana Gjata do marrë pjesë në BBV?

Shtëpia e “Big Brother Vip Kosova” është drejt fundit, ka mbetur vetëm të vendoset data e nisjes së transmetimit. Kështu u shpreh Jonida Vokshi gjatë bisedës në “Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin.

 

Teksa Ermali e pyeti për hartën gjeografike dhe profesionale Jonida tha: “Emra nuk zbulojmë dot, por harta është shumë e larmishme për faktin se ka shqiptar nga Shqipëria, shqiptar nga Kosova, shqiptar nga diaspora. Është shumë e gjerë, është jashtëzakonisht e larmishme nga kudo ka shqiptar dhe janë personazhe që kanë shumë për të dhënë aty brenda.”

 

Një pjesë të tyre Jonida i ka takuar, por kjo nuk vlen sepse brenda një shtëpie si Big Brother të rrëzohet e gjitha sepse nuk i njohim në këtë aspekt.

 

Ndër të tjera tregoi se i kanë shkruar personazhe të konfirmuar ka por asnjëri prej tyre nuk i ka kërkuar që të ndikoj për të shkuar në gjysmë finale apo finale.

 

Dy nga emrat e shumëpërfolur si pjesë të shtëpisë më të famshme janë Ylli Limani dhe Elvana Gjata. Përgjigjen për të dy e dha Jonida. Ajo nënvizoi se është e sigurt që Elvana nuk do të jetë pjesë, ndërsa për Ylli Limanin nuk ka asnjë informacion.

 

“Jo nuk do të jetë Elvana, këtë të paktën e konfirmojmë. Bukur do ishte por jo”. Gjatë bisedës u ndalën edhe tek pjesëmarrja e Ermali Peçit në “Big Brother Vip”, të dy e lanë të hapur mundësinë që moderatori i “Abc e Pasdites” mund të jetë pjesë e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...