Polici me “dy fytyra” parkon makinën aty ku nuk lejohet, ndërsa banorëve të tjerë “i ngec” gjobat

Një rast tipik i një sjelljeje aspak korrekte të policisë në Tiranë është denoncuar në redaksinë e Joq Albania nga disa banorë.

 

Bëhet fjalë për rrugën “Sandër Prosi” pranë Mozaikut të Tiranës. Qytetarët shprehen se ndonëse aty ka tabelë që e ndalon parkimin, një polic parkon makinën e policisë përditë dhe kurrë nuk gjobitet.

 

Ndërkohë sipas denoncuesëve në atë rrugë parkojnë edhe banorët e lagjes por makinat e tyre mbushen plot me gjoba.

 

Në vijim denoncimi i banorëve:
Përshëndetje JOQ, ja si parkon për qejf te vet polici aty ku ka tabelë ndalim qëndrimi me X, prej ditësh te rruga Sandër Prosi te Mozaiku i Tiranës, ndërkohë që kur parkojmë ne njerëzit e thjeshtë banorë pallati edhe me pullë rezidenti, po ai polic apo shokët e tij të bashkiakes na këpusin 20 mije lek gjobë!!!!

 

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...