Pedagogia e mjekësisë: Nuk ia vlen ta bësh këtë profesion në Shqipëri

Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania,

 

Sinaj theksoi se ajo po punon aktualisht si pedagoge për shkak të ambiecieve që ka dhe se është në fillim të karrierës së saj.

 

“Nuk ia vlen të jesh pedagoge në Shqipëri. Unë e bëj për ambiciet dhe dëshirat e mia, sepse jam në fillim të karrierës time akademike dhe normalisht që duhet ta bëjë këtë lloj investimi sepse kam vendosur të qëndroj këtu.

 

Pas 2018 ndryshoi pagesa për pedagogët”- tha Sinaj.

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...