‘Mirëmëngjesi bosa’! Nuk ndalet Antonela, i sfidon të gjithë kritikët pas deklaratave të saj

Antonela Berisha u komentua shumë për deklaratën që bëri në “E diell” pak ditë më parë ku tha se nëse një mashkull nuk është bos mos t’i afrohet.

 

“Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet. Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, tha Antonela.

 

Për këtë deklaratë, ajo ka marrë shumë kritika prandaj ka vendosur të reagojë. Antonela ka postuar në Instastory intervistën e një vajze, e cila shprehet:

 

“Nëse do një femër të mirë dhe ke pretendime, për çfarë e merr nëse s’ke mundësi. Ai duhet të jetë boss. Jo vetëm boss nga lekët, por edhe nga zemra”, shprehet qytetarja ndërsa Antonela shkruan: “Mirëmëngjesi bossa”.

 

 

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...