Keni bërë plane për fundjavën? Shihni çfarë ndodh me motin më parë. SHMU publikon tabelat

Fundjava pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare përgjatë relieveve malore.

 

Sipas SHMU në orët e mëngjesit pritet të ketë prezencë të mjegullës kryesisht përgjatë zonave luginore.

 

 

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare fiton shpejtësi deri në 10m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...