Këngëtarja shqiptare i befason të gjithë me veprimin që bën në mes të Firences

Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ndodhet me pushime në Itali.

 

Ajo duket se po shijon gjithçka nga gatimet, kultura deri te vendet piktoreske.

 

Mirëpo, së fundmi, Xhensila i ka befasuar të gjithë, pasi ka ndarë në Instagram një video, ku shfaqet me një çadër në duar teksa lahet me shampanjë.

 

 

“Jeta është e bukur”, ka shkruar këngëtarja krahas videos në Firenze.

 

Nuk dihet nëse ky moment është pjesë e ndonjë klipi apo Xhensila e ka realizuar thjesht për dëshirën e saj. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...