I bën dëm shoqërisë një i pamartuar? Avokat Ngjela ka një përgjigje pikante

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka dhënë mbrëmjen e djeshme një intervistë ndryshe nga ato me tema politike, ku jemi mësuar shpesh ta shohim e dëgjojmë. I pyetur përse nuk është martuar ndonjëherë, ai ka thënë për lirinë individuale ka hequr dorë nga tradita normale e shoqërisë.

 

I shquar për deklaratat dhe gjithmonë gati me një përgjigje, Spartak Ngjela bën padyshim diferencën nga shumë personazhe të medias. Kështu ka ndodhur dhe në emisionin “D-Night”.

 

Dajana Shabani: Ju e dalloni shumë mirë të bukurën dhe komplimente për shijet që ke, por ama nuk jeni martuar asnjëherë. Është një e keqe e domosdoshme ka thënë dikush?

 

Spartak Ngjela: Ju do të thoni…je penduar? Që t’a dish unë jam monogam dhe e njoha veten time që e konsideroj dashurinë mobilitet permanent, pra një lëvizje permanente dhe do të humbisja lirinë.

 

Për lirinë time individuale kam hequr dorë nga tradita normale e shoqërisë. Por, nuk i kam bërë ndonjë dëm shoqërisë, përkundrazi i kam dhënë mendime siç thoni ju, pra mendime të vlefshme për zhvillim.

Çfarë ndodhi gjatë natës? Ja cila banore kërkoi të dalë direkt nga shtëpia, bëri edhe valixhet gati…

Armaldo Kllogjeri ishte i pari për këtë edicion që u vendosur përballë “Kutisë së Pandorës” në “Big Brother Vip”, të cilën pranoi ta hapë...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big Brother VIP Albania pati dinamika të shumta. Një tjetër debat u zhvillua mes Efit dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME