Antonela: Jini mëndjehapur, flirti me meshkuj të tjerë edhe kur jeni e lidhur, është …

A konsiderohet tradhti flirtimi? Moderatorja Antoneta Koçi nuk e shikon si tradhti.

 

“Çdo marrëdhënie ka ligjet dhe kushtetutën e saj. Ka njerëz që janë mendjehapur që e tolerojnë dhe e mendojnë si diçka të shëndetshme dhe të mos qëndrojë gjithçka vetëm të mbyllur aty.

 

Ka njerëz që duan të jetë 100 për qind i tyri dhe në mendje. Mendoj se flirti është i shëndetshëm, i shton ngjyra jetës. Flirti si ngacmimet në komunikim, mendoj se nuk i bën keq një marrëdhënieje“, tha Antoneta.

 

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...