“Skandaloze”, Megi Pojani e lidhur me litar dhe e shtrirë përtokë në prapaskenat e Top Channel (VIDEO)

Megi Pojani ka publikuar së fundmi një video në llogarinë e saj në Instagram ku pretendon se një nga konkurrentet e DëST e ka lidhur në dhomat e ndrrimit.

 

Atë e gjen balerini i saj ku dhe fati i tij nuk dihet si shkon në fund të videos.

 

Patjetër që ky është një “mini film”, i inskenuar nga Megi dhe Jurgen për të përcjellë mesazhin se janë më të mirët dhe konkurrentët e tjerë mund ta mposhtin vetëm duke i bërë keq.

 

“Skandaloze çfarë ndodh ne prapaskenat e DWST . Dhe me duhet te vendos buzeqeshjen time fallco ne skene dhe te shtirem sikur cdo gje eshte ok. Me fal Jurgen Bala qe te perfshiva ne gjithe kete. Nuk e meriton”, shkruan Megi.

 

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...