Shpenzoi sa “qimet e kokës” për të pasur “prapakolpin” më të madh në botë, por tani nuk gjen dot burrë

Një 27-vjeçare ka shpenzuar rreth 150,000 dollarë për operacione plastike dhe ende po lufton për të gjetur një partner, sepse burrat janë të zhgënjyer nga pamja e saj.

 

Natasha Crown është serbo-suedeze dhe jeton në Goteborg, ku vazhdimisht poston foto në rrjetet sociale për pamjen e saj dhe ka grumbulluar mbi 2 milionë ndjekës.

 

Vajza ka nisur operacionet plastike në moshën 20-vjeçare dhe që atëherë ka shtuar gjoksin, buzët dhe të pasmet, ndërsa në këtë të fundit ka bërë pesë operacione dhe po planifikon të tjera.

 

“Kur isha 20 vjeç, bëra operacionin tim të parë… dhe së shpejti do të bëj të gjashtin”, tha ajo dhe shtoi se “ Dua të kem të pasmet më të mëdha në botë. Ky është qëllimi im dhe do ta arrij ‘.

 

“Më pëlqen ndjenja e të pasmeve të mëdha. Më bëjnë të ndihem seksi dhe e fortë ”, tregon ajo për fiksimin e saj pas operacioneve plastike.

 

Pavarësisht komenteve pozitive në rrjetet sociale për pamjen e saj, Natasha ende nuk ka një partner. ”Lidhja ime e fundit ishte shtatë vjet më parë ,” tha ajo, duke shtuar se ” Unë jam shumë ekstreme, kështu që mendoj se njerëzit kanë frikë nga unë.Është e frikshme për meshkujt”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...