E la kur ishte 2 muajsh, djali i Dr. Florit shikoni sa është rritur (foto)

Dr. Flori është ndarë nga jeta prej 8 vitesh, por kujtimi i tij është gjithmonë i pranishëm tek njerëzit e afërt dhe miqtë e ngushtë. Këta të fundit e risjellin gjithmonë në kujtime në rrjetet sociale e media, por gjithashtu kanë qëndruar për gjithë këto vite pranë familjes së tij.

 

Gjithashtu bashkëshortja e tij Blerina Lecini, ndan herë pas here pamje të dy fëmijëve, Danielit dhe Kelly. Motër e vëlla janë rritur dhe janë bërë njëri më i bukur se tjetri. Dani ishte vetëm dy muajsh kur babai i tij u nda nga jeta dhe në muajin që lam pas festojë ditëlindjen e tij të 8. Ai tani është një djalë i rritur, shumë bukurosh dhe plot ëmbëlsi.

 

Kujtojmë se Dr. Flori është një emër që ka lënë gjurmë në historinë e muzikës sonë jo vetëm me hitet që këdnoi me grupin e tij “West Side Family”, por edhe si tekstshkrues.

 

Shumë nga këngët më të mira që dëgjohen ende e kësaj dite mbajnë firmën e Dr. Florit, vargjet e tij mbeten ende shumë domethënese dhe kuptimplotë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...