“E dua burrin bos!”, pas deklaratës së bujshme të Antonelës, Mevlani e tall keq fare …

Antonela Berisha bëri bujë pak ditë më parë me një deklaratë në saj lidhur me meshkujt që duhen t’i afrohen asaj.

 

“Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet. Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”- ishte kjo deklarata e Antonela Berishës që mori jo pak reagime në rrjet.

 

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar edhe Mevlan Shaba, djaloshi me të cilin Antonela ka pasur më së shumti takime në ‘’Për’puthen’’.

 

Edhe pse ish-konkurrenti nuk ka përmendur emrin e Antonelës, postimi i tij shihet qartë se i dedikohet asaj.

 

“Me pak fjalë ne që s’kemi lekë që s’jemi Bosa i bie të rrimë beqarë?! Hapni sytë çuna se nuk ju dashkan ju po lekët tuaja”- shkruan Mevlani.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...