Një gazetar i njohur kandidat për kryebashkiak nën logon e PD-së: Mijëra më njohin si socialist, por në fakt unë…

Gazetari Telnis Skuqi synon drejtimin e Bashkisë së Gjirokastrës në logon e PD-së. Ai ka njoftuar se do të garojë në primare, me mesazhin se ka ardhur koha t’i kthej borxhin qytetit të tij, Gjirokastrës.

 

Për këtë arsyje kam vendosur të garoj në primaren e Partisë Demokratike për Bashkinë e Gjirokastrës.

 

Edhe pse ndodhem disa mijëra kilometra larg nga Shqipëria, asnjëherë nuk kam hequr dorë nga Gjirokastra.

 

Fatkeqësia ime është se Gjirokastrën e dua çmendurisht shumë, prandaj ka ardhur koha t’i kthej borxhin qytetit tim.

 

Së bashku me demokratët për Gjirokastrën tonë..”, njofton Skuqi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...