“Nëse unë jam pa shëndet, ai çka me ba me atë punë?”, godet sërish Huduti që i gjente burrit gra

Ikballe Huduti, kohë me parë ishte bërë hit nëpër rrjetet sociale me deklaratën e saj për “martesat e përkohshme”, për të cilat thotë se janë të lejuara sipas islamit.

 

Madje, ajo në këtë emision ka ndarë edhe një përvojë personale sa i përket martesave të tilla, së përkohshme, ku tregon se burrit të saj, ajo vet i kishte gjetur edhe dy gra.

 

Më vonë, po në këtë emision ajo ka zbuluar se burri i saj kishte pasur njëherë një martesë të përkohshme. “Ka pasur martesë dy vjet. Unë e kam leju, sepse kam shkuar për dy muaj për ngritje intelektuale dhe unë e di që nëse burri i im shkon me një grua”. Ajo, po me të njëjtin qëndrim ka vazhdur edhe më vonë në rrjetet sociale.

 

‘Po nëse unë jam pa shëndet, atëherë ai çka me ba me atë punë?’, ka thënë Huduti e cila nuk ka ndër mend të ndalet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME