“Nëse unë jam pa shëndet, ai çka me ba me atë punë?”, godet sërish Huduti që i gjente burrit gra

Ikballe Huduti, kohë me parë ishte bërë hit nëpër rrjetet sociale me deklaratën e saj për “martesat e përkohshme”, për të cilat thotë se janë të lejuara sipas islamit.

 

Madje, ajo në këtë emision ka ndarë edhe një përvojë personale sa i përket martesave të tilla, së përkohshme, ku tregon se burrit të saj, ajo vet i kishte gjetur edhe dy gra.

 

Më vonë, po në këtë emision ajo ka zbuluar se burri i saj kishte pasur njëherë një martesë të përkohshme. “Ka pasur martesë dy vjet. Unë e kam leju, sepse kam shkuar për dy muaj për ngritje intelektuale dhe unë e di që nëse burri i im shkon me një grua”. Ajo, po me të njëjtin qëndrim ka vazhdur edhe më vonë në rrjetet sociale.

 

‘Po nëse unë jam pa shëndet, atëherë ai çka me ba me atë punë?’, ka thënë Huduti e cila nuk ka ndër mend të ndalet.

“Ç’u duhet femrave doktoratura? Të lindin fëmijë 23 vjeç”, deklarata e Alfred Cakos ndez rrjetin

Deklarata e Alfred Cakos në “Rrethi katror”, ka nxitur debate të shumta në rrjet orët e fundit.   Teksa fliste për barazinë gjinore, Cako u shpreh...

Tronditet Prishtina, burri vret gruan shtatzënë para spitalit të QKUK-së

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një grua është e gjetur e vdekur në oborrin e QKUK-së.   Dyshohet se burri ka vrarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...