Gjesti human i mjekut shqiptar: Nëse s’keni mundësi të paguani vizitat, më kontaktoni!

Mjeku Armend Rexhepi, nga Gjilani ka bërë një gjest human për qytetarët e Kosovës.

 

Ai ka vendosur një letër në xhamin e pasmë të makinës së tij, ku u drejtohet qytetarëve që nuk kanë mundësi të paguajnë vizitat mjekësorë, duke iu thënë që ta kontaktojnë këtë të fundit, pasi do t’u shërbejë falas.

 

“Nëse keni nevojë për mjek dhe nuk keni mundësi të paguani, atëherë më ndaloni”, shkruhet në mesazhin e tij drejtuar qytetarëve.

Iku na ‘Tv Klan’, Arian Çani tregon arsyet pse iku: Ai emision është fëmija im

“Fillon diku shumë shpejt”-kështu u shpreh Arian Çani për rikthimin e tij në ekran, me emisionin e tij “Zonë e Lirë”, duke mos dhënë...

Historia e 25-vjeçares që s’donte të bëhej nënë: U sterilizova për të pasur një jetë pa dhimbje

Abby Ramsay donte një jetë "pa shqetësime dhe pa dhimbje". Dhe kjo ekzistencë, sipas saj, ishte e mundur vetëm pa fëmijë.   Kështu, në moshën 16-vjeçare,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...