E rëndë! Burri pëson atak kardiak teksa paguante faturën e ujit

Faturat e energjisë dhe ujit janë bërë një problem stresues për shumë familje, që tashmë janë të detyruara të përballen me çmimet në rritje.

 

Nëse për shumë njerëz faturat janë kthyer në një “dhimbje koke” shtesë, në Turqi situata duket pak më serioze.

 

 

Një burrë ka pësuar atak kardiak teksa paguante faturën e ujit.

 

 

Ai është ndjerë keq teksa fliste me sportelistin, ndërsa shumë njerëz i kanë ardhur në ndihmë, para se të vinte ambulance dhe ta dërgonte në spital.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...