Dikur këndonte me Flor Mumajesin, gazetari: Kam qenë i lidhur me motrën e Arjan Çanit

Prej vitesh, Soni NRG është një emër që ka bere humë zhurmë në ekranet shqiptare qofte me historite e tij te dashurise apo qofte edhe dikur me kenget e tij me grupin “The Dreams”

Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngjesit, ai ka rr fyer gjithçka nga fillimet me grupin The Dreams dhe deri tek marrë dhëniet me vajzat e famshme të shoubizit.

Në një moment, i pyetur nga moderatori Alban Musa nëse ka qenë ndonjëherë në një lid hje dashurie me një vajzë të njohur, ai e ka pranuar.

 

Madje ka dekl aruar me plot humor se bëhet fjalë për motrën e Arjan Çanit, por që më pas është shprehur se e gjitha kjo ishte në kua dër të sha kas, pasi moderator nuk ka motër.

 

“Kam pas marr ëdhënie me një vajzë që nuk është e për fshirë shumë të shoe bizit, vëllai i saj është i njohur. Kam qenë në një lid hje me motrën e Arjan Çanit”, ka thënë Soni.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...