Çfarë i kanë bërë fansat makinës së Bora Zemanit? Moderatorja publikon pamjet (Video)

Fansat e Bora Zemanit nuk ndalen së surprizuari moderatoren, qoftë edhe me detajet më të vogla.

 

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Bora nëpërmjet një postimi në InstaStory. Moderatorja publikoi një video të makinës së saj nga jashtë, ku tregonte se disa nga fansat e saj i kishin bërë dedikime.

 

Fillimisht Bora kërkon ndjesë për makinën e saj të pistë, por duket se fansat e kanë pasur shumë të lehtë që të mund të shkruanin fjalët me gishta mbi pluhur.

 

Gjithsesi prezantuesja u shpreh se i ka pëlqyer shumë dhe ndihej mjaft e lumtur për këtë gjest nga ana e tyre.

 

“Më vjen shumë turp që makinën e kam kaq shumë pis por u lumturova shumë për shkrimet që më kishin bërë tek makina. Shumë pis por që të jep mundësinë për të shkruar”– dëgjohej Bora duke thënë në video.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...