‘Akrep i çmendur’, ja çfarë i bën Zaimina vajzës së bashkëshortit

Zaimina Vasjari është nënë e një vajze 3 vjeçare, Khloe dhe prej pak muajsh edhe nënë e një djali Kamar.

 

Por fëmijët e Zaiminës kanë edhe 2 motra nga i ati. Zaimina prej kohësh e ka bërë publike marrëdhënien e shëndetshme që gëzon me vajzat e bashkëshortit të saj.

 

Sot vajza e madhe e tij, Jennifer feston ditëlindjen dhe nuk mungoi një urim nga këngëtarja.

 

“Gëzuar ditëlindjen akrep i çmendur. Të uroj më të mirat”, shkruan Zaimina.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...