“Po nuk qe bos burri të mos më afrohet”, Antonelës i nxjerrin portofolin ‘live’ në emision! Ja reagimi i saj

Në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Antonela Berisha, e cila vijoi debatin e zjarrtë pas deklaratës se dëshiron që partnerin ta ketë bos.

 

Reagimi i parë erdhi nga Albatrosi, i cili nxori portofolin nga xhepi dhe i kërkoi të numëronte lekët live. “S’ peshoka shumë”, tha Antonela me të qeshur.

 

Ajo më tej shpjegoi se në moshë më të re ka pasur lidhje me djem që nuk kanë pasur shumë të ardhura, por sot mendohet dy herë para se të bëjë një zgjedhje.

 

“Mendoj që fëmijëve të mi të mos iu mungojë asgjë. Kjo është ajo që e mendojnë shumë vajza, por unë kam guximin ta them me zë të lartë”, tha ajo.

 

E ftuar të dielën e kaluar në “Trotuar” në “E diell” u diskutua mbi rëndësinë e parasë. Antonela Berisha, e ftuar u shpreh se paraja është shumë e rëndësishme për të dhe një mashkull duhet të ketë para që t’i afrohet.

 

“Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet. Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, tha Antonela.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Cila ka thyer rekord spektatorësh? Dua Lipa dhe Rita Ora në një ‘betejë virtuale’

Duket se një 'betejë virtuale' ka nisur mes këngëtareve Dua Lipa dhe Rita Ora.   Pas përfundimit të koncertit të Dua Lipa-s në Tiranë, pjesëmarrja u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...