Për cilën këngëtare bëhet fjalë? Zbulohet çifti më i ri në showbizin shqiptar

Një tjetër çift i është shtuar showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren e re, Dafina Kastrati, e njohur me emrin e artit, Donna Dafi, e cila ka vetëm pak kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor.

 

Burime të Prive bëjnë të ditur se këngëtarja që është duke shijuar një lidhje dashurie me Ari Godancin, Dj e artistes Kida, apo i njohur me emrin artistik Dj First.

 

Ndërkohë, nga dyshja nuk ka ende asnjë konfirmim, por në disa foto në rrjetet sociale të dyshes vihet re që shfaqen nga vende të përbashkëta. Kjo ka bërë që dyshimet të shtohen edhe më tepër.

 

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...