Pas deklaratës së Norës dhe lajmeve për rikthimin me Lauretën, reagon Robert Berisha, ja ç’ka për të thënë

Robert Berisha mori të gjithë vëmendjen me një postim të bërë ditën e djeshme.

 

Ai publikoi një foto ku shfaqej i kapur dorë për dore me një vajzë duke shkruar: L-eft & Right forever (Majtas dhe Djathtas gjithmonë

Gërmat “L” dhe “R” ai i kishte lënë të veçuara nga të tjerat dhe i kishte shkruar në kapitale. Kështu u aludua se “L” ishte për Lauretën.

Së fundmi, Roberti ka reaguar me një postim në Instastory. Ai iu është drejtuar mediave pas lajmeve të rikthimit me modelen.

 

“O portale o loqkuma. Mos m’u nxehni e mos kërceni si siguresë se s’ka ngelur njeri që të luajë me ju. Prapë se prapë babushi ju do shumë, që kur nuk u mësuat me mua. A e dini pse? Se Robi plaket kur do vetë. Majtas, djathtas gjithmonë”, ka shkruar ai.

 

 

 

Horoskopi i Paolo Fox 26 nëntor 2022: parashikimet, dashuria dhe puna…

Horoskopi i Dashit Paolo Fox:   Në dashuri ka pasur një tension të vogël që prej ditës së djeshme (e premte 25), nëse ka diçka që...

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...