Nuk do ta besoni se sa eshte rritur Xheison (talamelja). Rikthehet serisht ne ekran. Video

Nje nga personazhet me te dashur te ekranit Xheison rikthehet serisht ne ekran.

 

Ai rikthehet ne ekran pas 3-4 vitesh. Xheison tashme eshte rritur dhe shkone ne shkolle.

 

Dhe thote se shoket e shoqet me trajtojn ne menyre te barabart pra nuk jam me ai djali i famshem si dikur.

 

Ai eshte nostalgjik kur shikon videot e vjetra ne emisionin e “Piter Panit” dhe thote se tani i shpreh fjalet shume mire por ai kishte dhe sugjerime ne emision si te gjithe te tjeret.

 

Xheisonjeton tek shtepia e re dhe atje eshte shume i lumtur bashk me prinderit dhe eshte nje nxenes shembullor.

 

 

Per me shume shikoni videon

 

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte dhunë, të bërtitura, sherre, biseda me zë të lartë, shoferë që vetëm i bien borive...

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...