“Më jep dorën për…! Ribashkohet çifti i njohur i Përputhen, ja çfarë ndodhi në …

Ndjenjat e Erjonit për Mikelën duket se janë shumë të forta dhe të vërteta. Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë ish-konkurrenti i Përputhen, në mes të sheshit ‘Skënderbej’ në Tiranë, ku mes dhjetëra njerëzve i ka kërkuar Mikelës një mundësi të dytë.

 

Dyshimet e ngritura nga largësia midis tyre u bënë shkak i ftohjes së marrëdhënieve ndërmjet tyre, por megjithatë dashuria e gjen rrugën gjithmonë pavarësisht peripecive.

 

Mikela nga ana tjetër, pavarësisht rezistencës duket se u ndje mjaft mirë nga ky gjest i Erjonit dhe nuk nguroi t’i jepte një puthje në emision duke konfirmuar një rikthim dhe një fillim të ri mes tyre.

 

Erjoni: Dua të nisim edhe një herë çdo gjë nga e para. Mikela: Isha shumë e emocionuar sepse nuk e prisja, mbeta pa fjalë, po ndihesha sikur do më propozonin.

 

Erjoni: Ndjenja për Mikelën ka qenë gjithmonë shumë e fortë, unë doja t’ja bëja këtë surprizë pa marrë parasysh se çfarë do të vije pastaj.

 

Mikela: Kam bërë gjënë më të mirë që i qëndrova larg se po të vazhdonim ashtu do të përfundonte gjëja. Tani uroj të shkoj çdo gjë mirë.

(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.   Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë,...

Pas pajisjes me kartë identiteti, 80-vjeçarja merr pension social

Në 11 Nëntor “Stop” transmetoi ankesat e Hamdi Topallit, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...