“Kënga Magjike”, Ardit Gjebera tregon masat që do merren ndaj artistëve që blejnë klikime

Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjebrea ka zbuluar detaje të reja rreth festivalit “Kënga Magjike”.

 

Teksa këtë periudhë artistët konkurrentë në këtë festival po i promovojnë këngët e tyre, moderatori ka dalë me një njoftim të rëndësishëm për ata që i blejnë klikimet.

 

Përmes një postimi në “Instagram”, Arditi njoftoi se ndaj këtyre këngëtareve do merren masa.

 

 

“Me këtë status, do bëja një thirrje për gjithë artistët pjesëmarrës në Kënga Magjike 2022 që të kërkojnë nga publikuesit raporte të vazhdueshme të klikimeve se nga u vijnë, në mënyrë që të parandalojnë blerjen e një gënjeshtre të madhe (siç janë edhe “fansat” nga India dhe Filipinet që po çmenden për këngët shqiptare). Ky postim është edhe për të lajmëruar çdo artist që pas këtij momenti, nëse do të ketë klikime të blera, do të njoftohet Juria e Festivalit dhe sigurisht do merren masa!”- shkroi ai ndër tjerash.

 

Theksojmë që ky është edicioni i 23-të i këtij festivali.

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Kiara flet për dashurinë e “fshehtë” të Luizit: Vdesin për njëri-tjetrin, thjesht nuk e pranojnë

Ka thyer heshtjen mbrëmjne e sotme Kiara, teksa ka zgjedhur të thotë vetëm një fjali për debatin që ka patur Armaldo dhe Luizi   Teksa Armaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME