Nuk dihej për marrëdhënien e tyre, Elsa Lila përqafuar me të famshmin shqiptar në Romë. Publikohen pamjet..

Rikthimi i Elsa Lilës, pas bujës së madhe të arrestimit ne Itali duket se qenka më seriozisht se ç’menduam.

 

Këngëtarja publikon çdo ditë diçka të re në profilin e saj në Instagram, ku ka dhënë edhe lajmin e rikthimit në muzikë dhe gjithashtu në Shqipëri.

 

Por së fundmi Elsa Lila ka ndarë disa foto nga Roma me personazhin e njohur shqiptar, Arjan Konomin.

 

“Sa e bukur Roma me Arjan Konomin”, ka shkruar ajo duke surprizuar ndjekësit që nuk e dinin këtë marrëdhënie mes tyre.

 

 

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...