Ngjarje e trishtë/ Po transmetonte ‘live’ në emisionin e tij, ndërron jetë papritur gazetari

Një gazetar britanik, Tim Gough, ka ndërruar jetë papritur ndërsa ishte në transmetim me emisionin e tij në radio.

 

Ngjarje e trishtë, po transmetonte ‘live’ në emisionin e

 

 

Fillimisht emisioni u ndërpre papritur për disa minuta, ndërsa më pas nisi një listë më këngë, por zëri i 55-vjeçarit nuk u dëgjua më.

 

“Jemi të dëshpëruar t’ju informojmë se miku ynë i dashur dhe drejtuesi i mëngjesit Tim Gough ndërroi jetë sot teksa prezantonte emisionin e tij.

 

 

I dërgojmë dashurinë tonë familjes së tij, djalit, motrës, vëllait dhe nënës së tij. Tim bëri atë që donte. Ai ishte 55 vjeç”, shkoi në llogarinë e Twitter-it stafi drejtues i radios.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME