Këto dy shenja do të kenë shumë fat në dashuri këtë javë

Po kalojmë javën e fundit të tetorit dhe sipas yjeve kjo do të jetë plot pasion, kreativitet dhe shumë romantike.

 

Në veçanti, dy shenjat e Horoskopit do të kenë shumë fat pasi do të kalojnë shumë mirë me partnerin e tyre, ndërsa nëse janë beqarë mund të krijojnë një njohje shumë të nxehtë që do t’i dhurojë momente të paharrueshme romantike.

 

 

Lexoni më poshtë se cilat dy shenja të zodiakut do ta shohin jetën e tyre të dashurisë të ngrihet në qiell këtë javë:

 

Dashi

Jeni në një fazë shumë të mirë me partnerin tuaj dhe shumë herë mund të pyesni veten nëse gjithçka që po ju ndodh është shumë e mirë për të qenë e vërtetë! Kështu këtë javë do afroheni edhe më shumë me partnerin dhe së bashku do përjetoni momente të mrekullueshme. Do të kaloni shumë kohë së bashku, do të diskutoni për planet tuaja të ardhshme dhe në përgjithësi do të kaloni një kohë të mirë. Gjëja më pozitive nga të gjitha është se gjatë kohës që do të kaloni me njëri-tjetrin më në fund do të ndiheni të sigurt dhe të qetë dhe do të ndaloni së përballuari me gabimet e së shkuarës që ju mundojnë prej shumë kohësh.

 

 

Luani

Saturni kthehet në drejtimin e duhur dhe kjo është shumë e favorshme në fushën e marrëdhënieve. Kjo do të thotë që ju do të jeni në gjendje të pastroni me partnerin tuaj dhe ta çoni marrëdhënien tuaj në një nivel tjetër. Do të kuptoni që duhet të respektoni kohën dhe hapësirën e njëri-tjetrit dhe gjithashtu do të njihni gabimet që keni bërë në të kaluarën ku keni vënë egon përpara vetes.

Ditët në vijim do t’ju ndihmojnë gjithashtu të kuptoni saktësisht se si dëshironi që tjetri t’ju respektojë dhe nuk do të hezitoni të kërkoni disa gjëra shtesë që ju nevojiten. I gjithë ky proces do të jetë shumë konstruktiv për marrëdhënien tuaj dhe së bashku me partnerin do të vendosni baza të reja për të vazhduar dhe do të ndiheni më të sigurt dhe të përmbushur emocionalisht.

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...