Hakerat sulmojnë sërish, publikohen të dhënat e bashkëshortes së ish-zyrtarit të lartë

Hakerat iranianë vijojnë të publikojnë të tjera të dhëna të personave me rëndësi të veçantë.

 

Në fokus të publikimeve të tyre këtë herë është familja e ish drejtorit të SHISH-it Helidon Bendo.

 

 

Hakerat kanë bërë publike të gjitha të dhënat personale të bashkëshortes së këtij të fundit.

 

Në publikime përfshihen kartat e identitetit, pasaportat patenta dhe të gjitha hyrje dhe daljet nga pikat kufitare.

 

Para pak ditësh në shesh dolën të gjitha të dhënat e Helidon Bendos.

 

Siç duket, hakerat kanë në duart e tyre të gjithë informacionin e personave të rëndësisë së veçantë në shqiperi, ku nuk kanë kyrsyet as shërbimin informativ të brendshem, ku siguria duhet të jetë maksimale.

“Punët që bëjnë gratë për 6 orë, unë i bëj për 1 orë. Fshij shtëpinë, i bëj mëngjesin çunit, bëj drekën”

Alfred Çako ishte një nga të ftuarit e kësaj jave në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin ‘E Diell’ në Top Çhannel.   Ai ka habitur të gjithë...

Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.   Mesa duket ata...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME