Hakerat sulmojnë sërish, publikohen të dhënat e bashkëshortes së ish-zyrtarit të lartë

Hakerat iranianë vijojnë të publikojnë të tjera të dhëna të personave me rëndësi të veçantë.

 

Në fokus të publikimeve të tyre këtë herë është familja e ish drejtorit të SHISH-it Helidon Bendo.

 

 

Hakerat kanë bërë publike të gjitha të dhënat personale të bashkëshortes së këtij të fundit.

 

Në publikime përfshihen kartat e identitetit, pasaportat patenta dhe të gjitha hyrje dhe daljet nga pikat kufitare.

 

Para pak ditësh në shesh dolën të gjitha të dhënat e Helidon Bendos.

 

Siç duket, hakerat kanë në duart e tyre të gjithë informacionin e personave të rëndësisë së veçantë në shqiperi, ku nuk kanë kyrsyet as shërbimin informativ të brendshem, ku siguria duhet të jetë maksimale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME