Fallxhorja shqiptare i jep lajmin e hidhur Joe Biden: Nuk do të jetë gjallë në vitin 2023

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj thotë në “Shije Shtëpie” në Tv Klan se presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, nuk do të jetë më në pushtet.

 

Përveç kësaj, ajo shton se presidenti është i sëmurë dhe kjo do të sjellë ndarjen e tij nga jeta në vitin 2023. Irini Kakacaj: Unë do të them diçka dhe mos e harroni kurrë.

 

Joe Biden në 2023 nuk do të jetë më në jetën tonë, do ta shikoni dhe do ta kujtoni mirë këtë fjalë që ju thashë. Por edhe do të ikë tani këtë vit të 2023, sigurisht do të largohet nga vendi i politikës.

 

Katerina Trungu: Një moment që mos të humbasë kjo gjëja. Katerina Trungu: Ti mendon se tani ai do të largohet nga politika dhe vitin tjetër nuk do të jetë mes nesh?

 

Irini Kakacaj: Po. Dua ta kuptosh nuk do të jetë mes nesh se vërtet çfarë kam thënë ashtu ka dalë. Katerina Trungu: Nuk e vë në dyshim patjetër, por thjesht që ta kuptoj si fjalë.

 

Irini Kakacaj: Ai largohet nga jeta. Do më thuash tani, Irini si e the kështu? Ashtu e them, ashtu e shikoj, ashtu e parashikoj dhe ashtu është dhe në qoftë se ai largohet, largohet sepse është i sëmurë një dhe e dyta, nuk është në gjendje të sjellë në politikë ndihmën që duhet të japë në tërë botën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...