E papritur/ Per here te pare Bujar Qamili rrëfen tradhtinë nga ish partnerja

Nje nga artistet me te medhenj te muzikes popullore Bujar Qamili ka treguar nje ngja rje nga jeta e tij private.Si rrall here me pare.

 

Këngëtari nderuar zbuloi se shumë vite më parë u zhgën jye shume kur kapi mat ish të dashurën në krahët e një djali tjetër.

 

I ftuar ne nje emision ai tregon ngja rjen interesante.

 

Ester Bylyku: A je zhg ënjyer ndonjëherë nga ndonjë person që ti e ke dashur shumë?

 

Bujar Qamili: Kam patur dikur një të dashur, dhe e pash me dikë tjetër. Më zhgën jeu. Kam thënë: ” Si e bëri kjo këtë punë?”

 

Ester Bylyku: U balla faqove më pas me të?

 

Bujar Qamili: Jo, nuk shkova aty. Më pa që e pash, thash: ‘Ku rrë nuk ma kishte marr mendja që ndodhin gjëra të tilla, por ja që ndodhkan.’

Sot shpëtoi një jetë e porsalindur: Mjekët e maternitetit bëjnë mrekullinë, Arbri i vogël ia doli

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë, ku tregon se një bebe e lindur me komplikacione dhe diagnozë të rēndë e...

Luizi është sëmurë, banorët i qëndrojnë pranë

Pas përfundimit të ‘Prime’, Luizi u shtri në krevat pasi nuk ndihej mirë. Kiara shkoi aty ta pyeste se çfarë e shqetësonte, por Luizi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME