Arjola Demiri tregon foto e rralla kur ishte 20 vjece: Kam qenë flakë fare

Ish-banorja e BBV, Aktorja Arjola Demiri, është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit disa fotografi ku ka qenë në të 20-at e saj.

 

Arjola shprehet se fotografitë janë realizuar në Turqi dhe në të cilat shfaqet shumë ndryshe. Krahas fotove, ajo thekson mes të tjerash se ndihet krenare për vajzën që ka qenë.

 

“Kanë kaluar 16 vite nga ky photo shooting në Turqi. Vetëm familjarët dhe disa prej miqve të mi i mbajnë mend këto foto dhe këtë Arjolën 21 vjeçare.

 

Më merr malli shumë për Arjolën e dikurshme sepse vitet rrjedhin lumë dhe do doja të kisha të njëjtën fresku dhe energji të asaj moshe, por e di që dëshira më e madhe ka qenë të jem nënë.

 

Pas dy muajve kam zbuluar që isha në pritje të ëmbël me Helgën time të bukur. Edhe kur shoh foto të vjetra ndihem shumë krenare për vajzën që isha.”, ka shkruar ajo.

 

“Thashë t’ju prezantoj me Arjolën 21 vjeçare. Kam qenë flakë fare”, ka shtuar më pas aktorja në Instastory. Sigurisht që fotot janë bërë virale në rrjet.

 

(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.   Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë,...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Pasi Bruno u largua...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...