Zoi vogël bën udhëtimin e parë jashtë shtetit, Arbana publikon për herë të parë vogëlushen (foto)

Ndonëse ka pak kohë që është bërë sërish nënë, kjo nuk e ka penguar Arbana Osmanin që të udhëtojë jashtë vendit. Moderatorja e njohur ka udhëtuar drejt Italisë por kësaj herë bashkë me Zoin, vogëlushen që ka pak kohë që ka ardhur në jetë. “Përsëri në Itali me Zoin”, ka shkruar ajo.

 

Kujtojmë që Zoi erdhi në jetë në fillim të shtatorit. Krahas fotos së parë me vogëlushen, ajo shkroi disa fjalë të ëmbla.

 

“Ëndrrat bëhen realitet. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar“.

 

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të suksesshme. Prej shumë vitesh në ekran, ajo është kthyer në një ndër figurat më të dashura për të gjithë.

 

Megjithatë, së shpejti do ta shikojmë në një tjetër profesion. Arbana ka lënë për pak kohë në hije moderimin për aktrimin.

 

Lajmin e ka zbuluar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale, ku tregon se do të marrë pjesë në filmin Sofia. Modertorja ka ndarë disa sekuenca nga xhirimet e filmit, ku regjisor është partneri i saj, Eduart Grishaj. “Takimi ynë i parë për këtë sezon do të jetë në….kinema”, ka shkruar Arbana.

 

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...