Doli zbuluar! Ja se nga i vjen “dinakëria” Sali Berishës, Liria na tregon padashje sekretin e tij

“Kuzhina për mua ka qenë një pasion, ose më mirë një pasion i ushqyer nga mamaja ime e cila ka

 

qenë një amvisë e jashtëzakonshme. Ka qenë një fat mësimi i kuzhinës, por edhe i shumë gjërave të tjera prej saj”.

 

 

Kështu është shprehur Liri Berisha, gruaja e ish-kryeministrit Sali Berisha e ftuar në një intervistë për Bieta Sulon tek Ora 5 pm.

 

Për të, të ulurit në tryezë është një pjesë shumë e rëndësishme e ditës. Dhe kjo jo vetëm për ushqimin, që duhet të gatuhet shijshëm e të pëlqehet, pasi të gjithë kanë shije të ndryshme, por në tryezë ne marim informacionet e ditës dhe shtrojmë problemet.

 

Ndër të tjerash, Liri Berisha gjatë bisedës së saj i ka kushtuar një rëndësi të veçantë angazhimit që ajo ka prej gati 13 vitesh me fëmijët autikë në fondacionin që drejton.

Cila ka thyer rekord spektatorësh? Dua Lipa dhe Rita Ora në një ‘betejë virtuale’

Duket se një 'betejë virtuale' ka nisur mes këngëtareve Dua Lipa dhe Rita Ora.   Pas përfundimit të koncertit të Dua Lipa-s në Tiranë, pjesëmarrja u...

Muaji i fundit, ç’duhet të prisni nga Dhjetori? Parashikimi përmbyllës

Jorgo Pulla ishte i ftuar në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin për të ndarë me shikuesit parashikimin e yjeve për muajin e fundit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...