Antonela e Përputhen ka një kusht: Mashkulli po nuk ishte bos, të mos më afrohet

Në “Trotuar” në “E diell” u diskutua mbi rëndësinë e parasë. Antonela Berisha, e ftuar u shpreh se paraja është shumë e rëndësishme për të dhe një mashkull duhet të ketë para që t’i afrohet.

 

“Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet. Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, tha Antonela.

 

“Unë para pesë vitesh jam munduar të bëhem blogger-e edhe nuk ja kam arritur por më ka ardhur mundësia të hyj në një emision që më ka dhënë shumë famë.

 

Unë paguhem më shumë se blogger-at për një publicitet apo për një reklamë në Instagram”, tha Antonela ne nje interviste pak kohe me pare.

 

Antonela Berisha ishte një ndër personazhet që shkaktoi shumë “zhurmë” brenda “Brother VIP”. Ajo pati mjaft debate brenda shtëpisë, një prej të cilëve ishte dhe përplasja me Big Mamën që u komentuar shumë gjatë. Ndonëse për shumë gjëra dukej mosbesuese, koha duket se po i jep të drejtë Antonelës.

 

Së fundmi, ajo ka bërë një postim ku ironizon hapur miqësitë e krijuara në BB VIP, pasi një pjesë duket se janë ftohur. “Unë që ndjehem si Alfred Cako i Big Brother ndërkohë që pres të shoh diku në horizont miqësitë e krijuara brenda BB”. Për kë e ka pasur fjalën vallë?

 

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...