Anna Lika nxehet me Nevinën dhe largohet nga emisioni

Nevina Shtylla është shtangur nga një e papritur që i ndodhi gjatë puntatës së sotme në rubrikën “Dielli apo hëna” në “E diell”. Teksa Nevina u tha të ftuarve që duhet të improvizonin një skenë, Anna Lika u çua nga vendi dhe tha se nuk mund të vazhdonte më.

 

Nevina e habitur pyeti çfarë ka ndodhur, pa e ditur se po i bëhej një kamera e fshehtë.

 

Anna: Mund ta ndërpresim pak? Edhe qëparë më fole keq, edhe tani s’po më jep rëndësinë e duhur. Mendoj që duhet ta lë.

 

Nevina: Seriozisht? Ça i thashë? Asgjë s’i thashë.

 

Graciano: Mos i ke bërë ndonjë reagim?

 

Nevina: Jo more ça reagimi.

 

Më pas Ana u rikthye dhe e përqafoi Nevinën duke i treguar se ishte thjesht shaka.

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Rrezik për sigurinë kombëtare/ Protesta e 6 dhjetorit, Policia i bën të papriturën Sali Berishës

Policia e Shtetit ka refuzuar kërkesën e Sali Berishës dhe të Partisë Demokratike për të zhvilluar protestë më 6 dhjetor, ditë kur në Shqipëri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...