A është tatuazh i vërtetë apo një copë e qendisur? Video që po bën xhiron e rrjetit. Gjejeni edhe ju!

Tatuazhet janë një trend në rritje. Në fakt ata janë po aq të vjetër sa edhe vetë njerëzit. Mjafton të kujtojmë fiset e egra apo edhe ato që sot gjenden në zona të izoluara si në Amazonë p.sh.

 

Një video që po bën xhiron e internetit është dëshmi se artistët e tatuazheve e meritojnë absolutisht termin “artist”.

 

Tatuazhi mbresëlënës i një copëze të thjeshtë është aq realist sa nuk mund të dallohet nga një copëz e vërtetë. Ndoshta është ndër tatuazhet më realiste në botë.

 

Suksesi apo dështimi i një tatuazhi varet kryesisht nga artisti që e “godit” dhe është e qartë se ai që e ka realizuar këtë ka qenë mjeshtër.

 

 

Materialet dhe teknikat moderne lejojnë një sërë dizajnesh dhe ngjyrash në artin e tatuazheve që vite më parë ishte e pamundur të arriheshin.

 

Luizi është sëmurë, banorët i qëndrojnë pranë

Pas përfundimit të ‘Prime’, Luizi u shtri në krevat pasi nuk ndihej mirë. Kiara shkoi aty ta pyeste se çfarë e shqetësonte, por Luizi...

Shoku nuk i lan borxhin, gruaja e përzë nga shtëpia: Pa më sjellë paratë nuk ke kthim!

Një borxh prej 10 mijë Eurosh që një mik i ka bashkëshortit të saj ka sjellë një çift në “Shihemi në Gjyq”.   Eriselda, e zbuloi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME