Shpërthen në lot/ Konkurrentja e Për’Puthen kujton periudhën e vështirë që ka kaluar në Greqi

Konkurrentja e Për’Puthen, Orsiola ka treguar disa detaje nga jeta e saj personale teksa ndodhej në takim buzë liqenit. Ajo foli për fëmijërinë e saj, konkretisht duke u ndalur tek një periudhë mjaft e vështirë teksa jetonte me familjen e saj në Greqi.

 

Ajo kujtoi talljen nga moshatarët e saj grekë. Gjithashtu, mes lotësh, ajo tregoi se sa e nëvlerësuar është ndjerë

 

Madje, ajo ka treguar edhe momente gjatë shkollës.

 

“Unë e shikoja që nuk ishte tallje vetëm tek unë. Prindërit mi vetëm punon. Kur ikja të merrja byrekë te shkolla, prisja sa të merrnin të gjithë dhe unë isha e fundit në radhë, dhe do merrja nëse kishte mbetur më”, tha ajo teksa qante.

 

Neda Balluku ka treguar një moment të ngjashëm duke thënë se edhe ajo ka përjetuar një situatë të tillë.

 

“Unë më pak, por ime motër e ka përjetuar shumë rac izmin. Ajo këndonte dhe shpesh i hiqeshin pjesët, vetëm se ishim shqiptarë. Kjo ka qenë një ndër arsyet pse jemi kthyer në Shqipëri”.

 

Jo vetëm kaq por edhe Petro ka treguar një situatë të ngjashme:

 

“Edhe unë kam qenë në Greqi i vogël, por nuk kam lënë njeri të më sulmojë, i kthehesha gjithmonë. E kam përjetuar raci zmin”.

(Video) Pjesë e ‘Big Brother Kosova, Stresi degjeneron Getoar Selimin: Ai është dënjeshtar, më ka…

Stresi dhe Getoar Selimi dikur ishin miq shumë të mirë, dy reperët shoqërinë e mbajtën për shumë vite.   Geti ishte adresa e Stresit në Prishtinë,...

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...