Shkoi të takonte prindërit, por u vodhi paratë. Babai kallëzon në Polici vajzën e tij 22-vjeçare (Detaje)

Policia në një njoftim zyrtar bën me dije se ka nisur hetimet në gjendje të lirë për një 22 vjeçare.

 

Kjo pas kallëzimit që ka marrë nga një shtetas, babai i të resë, i cili dyshon se vajza e tij i ka vjedhur para në banesën e tij në Mallakastër.

 

Burimet thanë se vajza e re jetonte në Tiranë, por shkonte herë pas here për të takuar familjen e saj në Mallakastër.

 

Njoftimi

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen E. S., 22 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se ka vjedhur një shumë parash, në banesën e babait të saj, në Mallakastër.

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon...

Kushërirë e Ramës dhe zëdhënëse e Berishës/ Erla Mëhilli tregon “të pathënat”

Të jesh kushëri me Ramën është rastësi, të punosh...

Ilir Meta, 100 milionë dollarë pasuri në Angli?/ Detajet që ngrejnë dyshime…

Në vitin 2016, gazetari investigativ Artan Hoxha, deklaronte se...