Pas rikthimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh publikisht për Pirro Çakon

Elsa Lila është bërë pjesë e Instagramit, prej disa ditësh. Ajo ka vendosur ta lërë pas të shkuarën e errët në Itali dhe ka vendosur të rikthehet në muzikë.

 

Pas lajmit që dha më herët se po vjen me një këngë, këtë radhë, Elsa ka rikujtuar edhe nja ndër këngët e saj më të suksesshme. Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Pirro Çakon me titull “Diferenca je ti”.

 

“Diferenca je ti” me Pirro Çako! Kujtime të shkëlqyera, këngë e madhe, festival i madh! Ishim pjesmarrës në festivalin në 2007! Përqafime Pirro, perqafime Pali Kuke”, ka shkruar ajo krah këngës në Instagram.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...