Moderatorja e njohur shqiptare në një gjendje jo të mirë shëndetësore

Liberta Spahiu është një nga moderatoret më të dashura të publikt.

 

Së fundmi mesa duket ajo po kalon një periudhë jo të mirë shëndetsore.

 

Këtë gjë e ka bërë me dje vet moderatorja përmes llogarisë së saj në Instagram.

 

Liberta ka postuar një foto ku shihet duke marrë infuzion në ambientet e shtëpisë së saj

 

 

 

 

Dea shpallet non-grata! Vjen paralajmërimi i fortë, po nuk doli të martën…

Spektakli i mbrëmshëm në BBV ka qenë një nga netët që do mbahet mend gjatë në historinë e këtij formati për shkak së gjithë...

Nga Boga në Pukë, ku po e kalojnë fundjavën liderët e politikës shqiptare (FOTO)

Ndërsa situata politike është shumë e “nxehtë”, moti nga ana tjetër është shumë i ftohtë. Në zonat veriore, verilindje e juglinde ka rënë borë dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME