Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e bebushit

Këngëtarja e njohur, Mandy Moore është bërë nënë për herë të dytë.

 

Lajmin e ëmbël e dha vetë 38-vjeçarja përmes disa fotove të publikuara në Instagram, ku shfaqet me bashkëshortin Taylor Goldsmith dhe vogëlushin e porsalindur.

 

Gjithashtu, Mandy ka zbuluar edhe emrin që ka zgjedhur për bebushin e saj, Ozzie.

 

“Ozzie është këtu! Oscar Bennett Goldsmith mbërriti pak vonë, por me shumë mendjemprehtësi. Jemi shumë mirënjohës për familjen tonë prej katër anëtarësh!”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove.

 

Kujtojmë që çifti kanë edhe një djalë 20-muajsh, të quajtur August.

 

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...