FOTO/Pak ditë pas lindjes, Eni Koçi ndan foton e ëmbël me Adean

Më 14 tetor, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj u bën prindër. Çifti shumë i dashur nga publiku, u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Adea.

 

Dyshja e dhanë lajmin e ëmbël përmes disa postimeve në Instagram, duke treguar emocionet e momentit.

 

“Mirë se erdhe Adea Prelvukaj❤️Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se çdo gjë në botë. Faleminderit që ma zbukurove jeten🙏“,shkroi Eni.

 

Ndërsa Genci nga ana tjetër zgjodhi këto fjalë për të bijën e sapoardhur në jetë:

 

“Sot në mëngjes, në orën 09:09 Eni solli në jetë vajzën tonë të bukur, një hënë plot dritë, që do ta duam për aq sa marrim frymë. Festë e madhe dhe gëzim në shtëpinë tonë. I dhamë një emër në shqip, Adea, që për ne janë katër shkronja floriri. Ndjehem i lumtur dhe plot jetë”.

 

Ndërkohë, tashmë çifti po shijon çdo moment me të voglën e tyre dhe një prej tyre e ka ndarë edhe Eni pak minuta më parë në Instastory. Kjo ka bërë që të gjithë të bëhen edhe më shumë kurioz për portretin e Adeas.

 

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...