E trishtë…/ 3 vellezer humbin jeten mengjesin e sotem 12, 14 dhe 22 vjeç

Një ngjarje ka ndodhur në Catanzaro, Itali, ku 3 vëllezër të moshës 12, 14 dhe 22 vjeç kanë humbur jetën, sipas mediave italiane.

 

Ata janë Saverio, 22 vjeç, Aldo (16) e Mattia Corasaniti (12), raporton noa duke cituar Ansa. Vajza Zaira Maria 12 vjeçe u dërgua në spital në Napoli ndërsa djali, Antonello, 14 vjeç, ashtu si babai, në spitalin e Catanzaro.

 

Zjarri ka përfshirë apartamentin në orët e para të mëngjesit, ku në shtëpi ndodhej e gjithë familja, e përbërë nga shtatë persona: babai, nëna dhe pesë fëmijë, të cilët kanë qenë në gjumë.

 

Tre prej vëllëzve nuk arritën të shpëtonin dot ndersa pjestaret e tjere shpetuan.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...